BERNARD Beskydský Šerpa

O co vlastně jde?

ONLINE REGISTRACE 

Toužíš prožít s parťákem dobrodružství a zapít ho správně hořkým a vychlazeným pivem? Pak získej místo v závodu BERNARD Beskydský šerpa. Vaším úkolem bude společně dostat sud s pivem z Čeladné přes nejvyšší horu Ondřejníku Skalku a pak dále na Roubenku Ondřejníček na dřevěném šerpském nosiči. Nejrychlejší dvojice se může těšit na speciální pohár od skláře Zdeňka Kunce a každý z dvojice obdrží SUD PIVA. Odměnou pro dalších 5 týmů v pořadí na základě cílového času, bude nejen nepopsatelný pocit dosažení úspěchu, ale k tomu také velký nebo malý SUD PIVA, který tým obdrží. Každý účastník obdrží v cíli pivo 🍺  – za odměnu k osvěžení a doplnění energie. 

Délka trasy a převýšení

Trasa měří necelých 10 km a převýšení je okolo 600m; pro zvědavé je trasa k nahlédnutí tady.

Start: ZŠ Čeladná 

Prezence závodníků, výdej startovních čísel a dřevěných „krosen“ na nošení sudů: 24.8. 2024 od 8:00 hod. v areálu závodu.

Cíl: Roubenka Ondřejníček

Registrace a startovné

A jak se do závodu přihlásit? Stačí se zaregistrovat pomocí online registrace, vytvořit dvojici a zaplatit startovné . 

U prezentace v den závodu musí každá dvojice odevzdat vytisknuté a vyplněné prohlášení účastníků BERNARD Beskydského šerpy, jinak nebude do závodu zařazen. Prohlášení můžete stáhnout zde.

  • Startovné při platbě do 21. 8. 2024 – 800Kč/tým
  • Startovné při platbě na místě – 1000Kč/tým

Konec online registrace 21.8. ve 23:59 hodin. Registrace do závodu a platba jsou závazné! Pokud se dvojice nebude moci závodu zúčastnit, startovné propadne organizátorovi. Děkujeme za pochopení.