Možnosti přihlášení

  • Registrace do závodu bude spuštěna do konce března
  • On-line prostřednictvím internetu, Uzávěrka on-line přihlášek: 26.7.2018 ve 12h. Seznam přihlášených a plateb bude aktualizován průběžně.
    Osobně na místě v kanceláři závodu
  • Přihlášení na místě a výdej startovních čísel v kanceláři závodu.

Trička

Pro tento ročník jsme si pro Vás připravili trička s nových designem! Objednat si jej můžete rovnou při registraci, kde si lze vybrat i velikost za poplatek 100 Kč a to do 1.7.2018. Poté si tričko budete moc zakoupit přímo na akci za 150 Kč. Na místě však budou trička v omezeném množství a velikostech. Ti, kteří si tričko objednaní při registraci jej budou mít připraveni společně se startovním číslem při výdeji.

Změna trasy

Pouze osobně během prezentace v kanceláři závodu 28.7.2018 do 10:30 hod. s poplatkem 50Kč

Odhlášení ze závodu

Odhlásit se můžete pomocí emailu do 14.7.2018. Startovné bude vráceno po odečtení storno poplatku 100 Kč. Odhlášení se ze závodu od 15.7.2018 je bez náhrady.

Zrušení závodu

V případě zrušení závodu z důvodu vyšší moci, bude vráceno 50% procent startovného nebo se částka nevrací a závodník si nechá slevu 50% ze startovného na další ročník závodu 2019.

Pokyny k registraci on-line

Trasa A – Bike Čeladná race 55 km
Trasa B – Bike Čeladná turist 22 km
MONETA Junior Bike Čeladná – od 500 m

Registrace týmů na trasu A – nejdříve je nutné na úvodní stránce vytvořit tým, kde získáte PIN kód, který pak předáte dalším členům týmu, poté už pokračujete stejně, jako kdyby jste se registroval jako jednotlivec, akorát vyplníte název týmu a PIN kód v bodě číslo 2 – údaje o týmu.

Registrace týmů na trasu B – Rodinné týmy – vytvoříte po výběru trasy 22km v kolonce “kategorie”, kde naleznete rodinné týmy, poté vypíšete do kolonky jména členů rodinného týmu.

 

Vaše přihláška bude platná

V okamžiku zaplacení, když se zaplacení startovného objeví jako položka na našem bankovním účtu se všemi náležitostmi (správná výše startovného, variabilní symbol – rodné číslo závodníka).

Rozhodujícím termínem je datum přijetí platby na účtu pořadatele, nikoliv datum odeslání platby či přihlášky, počítejte tedy s časovou rezervou převodu.

Seznam přihlášených bude průběžně aktualizován. V případě nejasností neprodleně kontaktujte pořadatele (nejlépe e-mailem na info@sevendays.cz).

Při neuhrazení přihlášky do 26.7.2018 je přihláška považována za neplatnou (rozhodujícím termínem je datum přijetí platby na účet)! Závodník jí proto bude muset na místě vyplnit znovu a zaplatit zvýšené startovné!

Způsob platby

Bankovním převodem nebo on-line platbou přes registrační systém

Hotově při prezentaci v místě závodu 

Platby za jednotlivé jezdce je třeba hradit jednotlivě.