Možnosti přihlášení

 • On-line prostřednictvím internetu, Uzávěrka on-line přihlášek: 21.8.2019 o půlnoci. Seznam přihlášených a plateb bude aktualizován průběžně.
  Osobně na místě v kanceláři závodu
 • Přihlášení na místě a výdej startovních čísel v kanceláři závodu.
 • Výdej startovních čísel a nové registrace budou probíhat:
  • v pátek 23.8. od 17 do 20 hodin
  • v sobotu 24.8.
   • od 7 do 8:45 hodin pro dětské kategorie
   • od 7 do 11 hodin pro trasu A a B

Žádáme účastníky všech závodů o dodržování termínů vyzvedávání startovních čísel a nových registrací a prosíme Vás, nenechávejte jej prosím na poslední chvíli! Předejde se tak možným komplikacím.

Trička

Pro tento ročník jsme si pro Vás připravili trička s nových designem! Objednat si jej můžete rovnou při registraci, kde si lze vybrat i velikost za poplatek 100 Kč a to do 29.7.2019. Poté si tričko budete moc zakoupit přímo na akci za 150 Kč. Na místě však budou trička v omezeném množství a velikostech. Ti, kteří si tričko objednaní při registraci jej budou mít připraveni společně se startovním číslem při výdeji.

Pro děti jsme připravili trička v limetkové barvě, pro dámy ve světle šedé a pro pány v tmavě šedé.

Změna trasy

Pouze osobně během prezentace v kanceláři závodu 24.8.2019 do 10:30 hod. s poplatkem 50Kč.

 

Odhlášení ze závodu

Odhlásit se můžete pomocí emailu do 10.8.2019. Startovné bude vráceno po odečtení storno poplatku 100 Kč. Odhlášení se ze závodu od 11.8.2019 je bez náhrady.

Zrušení závodu

V případě zrušení závodu z důvodu vyšší moci, bude vráceno 50% procent startovného nebo se částka nevrací a závodník si nechá slevu 50% ze startovného na další ročník závodu 2020.

 

Vaše přihláška bude platná

V okamžiku zaplacení, když se zaplacení startovného objeví jako položka na našem bankovním účtu se všemi náležitostmi (správná výše startovného, variabilní symbol – rodné číslo závodníka).

Rozhodujícím termínem je datum přijetí platby na účtu pořadatele, nikoliv datum odeslání platby či přihlášky, počítejte tedy s časovou rezervou převodu.

Seznam přihlášených bude průběžně aktualizován. V případě nejasností neprodleně kontaktujte pořadatele (nejlépe e-mailem na info@sevendays.cz).

Při neuhrazení přihlášky do 22.8.2019 je přihláška považována za neplatnou (rozhodujícím termínem je datum přijetí platby na účet)! Závodník jí proto bude muset na místě vyplnit znovu a zaplatit zvýšené startovné!

Způsob platby

Bankovním převodem nebo on-line platbou přes registrační systém

Hotově při prezentaci v místě závodu 

Platby za jednotlivé jezdce je třeba hradit jednotlivě.

Souhlas zákonného zástupce ke stažení.