Generálním partnerem 9. ročníku populárního závodu horských kol konaného přímo v srdci Beskyd je opět stavební společnost HSF System z Ostravy.

„Velmi se těšíme, až zase do malebné beskydské krajiny vyrazí tisíce fanoušků horské cyklistiky včetně mladých nadšenců. Oblíbený závod si nenechá ujít také spousta mých kolegů a kolegyň nejen z Česka, ale i ze Slovenska. To je další potvrzení toho, že v HSF System život stavíme na pohybu,“ uvedl Tomáš Hess, obchodní ředitel a člen představenstva společnosti HSF System, a také účastník závodu z roku 2021.

Společnost HSF System, která v roce 2022 slaví 20 let na trhu, začínala na českém stavebním trhu jako dodavatel střech a fasád. Dnes je nejen spolehlivým generálním dodavatelem staveb, ale rozšiřuje své developerské aktivity a realizuje nové akvizice.

Společnost HSF System, která zaměstnává přes 150 lidí, je držitelem Ceny hejtmana MS kraje za společenskou odpovědnost za rok 2020 v kategorii firem do 250 zaměstnanců. Poslední zveřejněný Rating stavebních dodavatelů 2020 (RABF) ji zařadil mezi pět nejlepších stavebních společností v Česku.

Velká událost české bikové sezóny HSF System Bike Čeladná 2022 se uskuteční 20. srpna. Start, cíl a zázemí tradičního závodu je v malebné obci Čeladná. Online registrace je v plném proudu.